11 gru 2019

PeBeKa znów na podium.

W Mistrzostwach Polski Branży Hutniczej, Górniczej i Metalowej w Krakowie rozgrywanych w dniach 7 i 8 grudnia 2019 r. wzięły udział 32 drużyny z całej Polski, w tym zespół z KGHM O/Z Zakładu Hydrotechnicznego Rudna.

W klasyfikacji branży hutniczej, górniczej i metalowej PeBeKa zajęła III miejsce, rozgrywając przez cały weekend 7 meczy strzelając 33 bramki, a tracąc zaledwie 7. Najlepszym strzelcem całego turnieju został Damian Smolny nasz kapitan na tych zawodach. Dobrze w bramce spisywał się Grzegorz Pyzio.

Damian Smolny, najlepszy strzelec turnieju.

 

   - To trzeci turniej z rzędu, z którego przywozimy medal - mówi oficjalny kapitan drużyny Marcin Cichuta. - Oczywiście nasza ambicja nie pozwala nam być w 100% zadowolonym, ponieważ zawsze celujemy w zwycięstwo, jednak trzeba przyznać, że poziom większości drużyn jest bardzo wysoki. Na turnieju w Krakowie zadebiutowało w naszym zespole 2 nowych zawodników Mateusz Otocki i Grzegorz Pyzio, oczywiście jestem bardzo zadowolony z ich gry i na pewno nie jest to ich ostatni turniej. Cieszę się, że drużyna zyskała kolejnych dobrych zawodników, nowe twarze w zespole dają pewność, że ta drużyna na pewno będzie szła tylko do przodu. Tym bardziej, że mamy bardzo młody zespół.

 

PeBeKa znów na podium.